top of page
0 DAYS TO THE EVENT
Robežas. Tās dod mieru un skaidrību, bet var arī ierobežot Dieva aicinājumu. Dieva draudze nav iesprostojama 4 sienās. Dieva misija iet pāri robežām. Nāc un uzzini, kā Dieva dotais aicinājums,dāvanas un talanti var Tev palīdzēt pārvarēt robežas. Nāc un iedvesmojies no tiem, kas to jau ir izdarījuši!
When
2018. g. 19. apr. 19:00
Where
Matīsa iela 50b, Rīga
About the event
PROGRAMMA 
19. aprīlis
Ceturtdiena
Koncerts
19:00 Sākums

Patrick Brandes ar grupu (NL/UK)
Ieeja no 18:00

Ieeja brīva

20. aprīlis
Piektdiena
9:00 Reģistrācija
9:30 Atklāšana
10:30 Sesija Pīters Iļjins
11:30 Pārtraukums
11:55 Misijas Vēsture Kristina Ēce
12:15 Pārtraukums
12:45 Izvēles lekcijas
Ineta Lansdovne - Miers virs zemes
Vitali Petrenko - Viljama Fetlere dzīve
13:30 Pusdienas
14:30 Izvēles lekcijas
Pēteris Eisāns - Tuvie austrumi -izaicinājumi un iespējas
E.Ermansone, M.Ozolinkevičs, M.Vīgants - Jauniešu darbs
15:45 Pārtraukums
16:00 Praktiski padomi misijas darbā Ļuba Iļjina
17:00 Pārtraukums
17:25 Sesija Pīters Iļjins
18:40 Pārtraukums 
19:00 Slavas un pielūgsmes  laiks ar grupu "Jorspeis"
21. aprīlis
Sestdiena
9:00 Reģistrācija
9:30 Sākums
10:30 Sesija Pīters Iļjins
12:00 Pārtraukums
12:15 Izvēles lekcijas
Č.Kellijs, M.Lazdiņa - Soli Deo Gloria
R.D. Šmits - Misija un bizness
13:30 Pusdienas
14:30 Izvēles lekcijas
Kristīna Ēce - Misija ierobežotas piekļuves valstīs
K.Roth, K.Letherwood, B.Baikovska - Personība kā aizbildinājums
15:45 Pārtraukums
16:05 Sesija Čaks Kellijs
17:00 Pārtraukums
17:15 Prezentācijas
18:00 Sesija Pīters Iļjins
19:00 Noslēgums

Lektoru sarakstu meklē zemāk

MŪZIĶI

Ceturdienas koncerts

Patrick Brandes ar grupu (NL/UK)

Patriks ir dziedātājs, komponists, kurš uzaudzis Nīderlandē, dzīvojis Velsā, Dienvidāfrikā un Beļģijā, bet šobrīd atrodas Skotijā. Viņš ir pazīstams ar īpaši spēcīgo balss skanējumu, ietērpjot to regeja un soul mūzikas ritmos. 
Mūziķis - misionārs. Grupas The Sunshine Remedy solists.

https://www.youtube.com/channel/UC293rm1YbN_wKuM1CJ-7sNA

Slavētāji

"Jorspeis"

Grupa dibināta 2007. gadā, kad Linda un Māris Prinduļi ierakstīja savu pirmo singlu "Debesis ir tuvu klāt". Grupa apvieno popa, folka un indī žandru ietekmes ar dziesmu vārdiem, kuros atspoguļojas šis pasaules skaistais un neaptveramais.

https://www.youtube.com/watch?v=lCck1CjEWcQ

DALĪBAS MAKSA

20 EUR
12 EUR
5 EUR
PILNA*
Apmeklējums 20. un 21. aprīlī
1 diena*
Vakars*
Apmeklējums 20. un 21. aprīlī pēc 17:00
19. aprīlī - ieeja brīva
Dalības maksu lūdzu pārskaitīt uz norādīto kontu:
 
Nodibinājums "Partneri"
Reģ.Nr. 40008041755

Adrese: Alfrēda Kalniņa iela 8-8, Rīga, Latvija
Konts: LV69 HABA 0551 0347 5028 6
Norādē: MD Vārds Uzvārds
* Pilna reģistrācija būs veikta, kad būs saņemts dalības maksas pārskaitījums
LEKTORI 

„Cik mīlīgi ir kalnos prieka vēstneša soļi, kas vēstī mieru, atnes labas ziņas un sludina pestīšanu, kas saka Ciānai: tavs Dievs ir ķēniņš!” /Jesajas 52:7/

Pīters Iljins (ASV) dzimis Paragvajā krievu emigrantu ģimenē. Viņš daudzus gadus ir bijis kristīgās organizācijas „Jaunatne ar Misiju” (JAM) vadītājs Ziemeļamerikā. Latvijai ir īpaša vieta Pītera sirdī. Kopš 1989. gada viņš ceļo uz Latviju vismaz vienreiz gadā un sniedz atbalstu ar apmācību, iedrošinājumu un cita veida palīdzību. Viņš ir iedvesmojis daudzus līderus un jaunus cilvēkus, palīdzējis uzsākt JAM Latvijā, Ukrainā un Krievijā.

Stāstot par sava tēva apbrīnojamo dzīvi, kas ir pierakstīta arī viņa grāmatā „No vistālākajiem nostūriem”, Pīters runā par rakstura principiem, Dieva dabu un ceļiem, vadību, piedošanu un Dieva darbu caur Viņa cilvēkiem pasaules tautās.

Viņa sieva Ļuba dalīsies ar padomiem, kā nezaudēt degsmi kalpojot.

Pēteris Eisāns - mācītājs, biedrības “Baltic Global Initiative” vadītājs

Lekcija: “Tuvie Austrumi - izaicinājumi un iespējas.” Par robežām kā garīgās cīņas jēdzienu un elementu. Par Tuvo Austruma reģiona īpatnībām un izaicinājumiem kristiešu draudzēm. Par konkrētiem soļiem un idejām, ko katrs klausītājs varētu spert misijas laukā. Ja neesi gatavs izaicinājumiem, tad uz šo lekciju nenāc!


 

Marks Ozolinkevičs ir kalpošanas „Ir Vēl” vadītājs.

„Ir Vēl” kalpošana ir jauniešu iniacitīva, kura aizsākās 2015. gadā, apvienojoties astoņiem jauniem puišiem ar Dieva dotu vēlmi veikt evaņģēlija vēsts sludināšanas mentalitātes veicināšanu kristiešu vidū.

2016. gadā šī kalpošana sāka orientēties uz evaņģelizāciju nekristiešiem un nākamo divu gadu laikā tā aizsniedza cilvēkus desmit dažādās Latvijas vietās.

„Jēzus nesludināja tikai labo vēsti, bet Viņš pats bija Labā Vēsts. Tas, ko es ilgojos redzēt, ka mēs netikai nodarbojamies ar evaņģēlija sludināšanu īpašos pasākumos, bet paši kļūstam par šo labo vēsti, ka tā ir mūsu būtība nevis vienkārša rīcība.” 

Mārtiņš Vīgants – Latvijas Kristīgo Studentu brālības (LKSB) vadītājs

LKSB ir student organizācija, kura ir atvērta ikvienam studentam, neatkarīgi no viņu uzskatiem ar mērķi katru vadīt tuvāk Kristum. LKSB veido nometnes un rīko apmācības un mazās grupas dažādās Latvijas pilsētās

Elīna Ermansone - "Dubulttreniņš" trenere

"Ja neskaita faktu, ka man ļoti patīk ceļot un iepazīt Dieva radīto dabu un Dieva radītā cilvēka interesantos veidojumus un talantus, tad robežu šķērsošana man nozīmē izkāpšanu no savas kastes (Dubulttreniņā šo terminu bieži lieto). Izkāpšanu no savām šaubām, bailēm, stereotipiem, nedrošības, nepārliecības un vienkāršu paļaušanos uz Dievu, kas patiesībā ir pats grūtākais, ko man nācies darīt! Nolikt malā savu priekšstatu par mani un ļauties Viņa vadībai un Viņa skatījumam uz manu dzīvi. Saskatīt tās dāvanas, talantus un iespējas, ko Viņš man sniedz ik dienas un iepazīt Viņa mīlestību un brīvību, ko tā sniedz."

Dr. Vitālijs Petrenko – „Latvijas Bībeles centra” direktors. Darbojies draudžu dibināšanā un cilvēku evaņģelizācijā Padomju savienībā, Latvijā un Lielbritānijā.

Vitāljs stāstīs par ievērojamā misionāra,  Latvijas un visas pasaules ticības varoņa Viljama Fetlera dzīvi.

Ineta Lansdovne – misionāre, Jaunatne ar Misiju

"Nav noslēpums, ka mēs dzīvojam lielu pārmaiņu laikā - gan Latvijā, gan visā pasaulē, un daudzi uztraucas par nākotni, ka tā varētu nest lielāku nemieru un dažādus satricinājumus. Kaut gan šobrīd neviena valsts nekaro ar otru, valstu iekšienē ir sabiedrības polarizēšanās, konflikti, šķelšanās, kari, un tas skar arī kristiešus visā pasaulē."

Pēc daudzu gadu pieredzes ārmisijā Dienvidaustrumāzijā un strādājot ar kristiešiem no kara zonām, Ineta dalīsies savā pieredzē un gūtajās atziņās, kāpēc miera misija ir tik populāra vārdos, bet tik nepopulāra darbos. Kā šķērsot robežas, graut sienas un mūrus, kas mūs šķir vienu no otra? Kā īstenot Jēzus miera misiju savās un apkārtējo dzīvēs?

Čārlzs Deivids Kellijs (Čaks Kellijs) –  mākslinieks, misionārs un nodibinājums "Partneri" vadītājs 

Mākslinieki - dvēseles un sabiedrības spoguļi. Emocionālas personības, kurām ir savs viedoklis. Kāda ir mākslinieka nozīme baznīcā un kristiešu kopībā? Kā aizsniegt ar Kristus vēsti šo specifisko cilvēku grupu.

Mākslinieks, misionārs Čaks Kellijs stāstīs kā aizsācis savu kalpošanu māksliniekiem, kā māksla ir bagātinājusi un dziedinājusi viņa dzīvi. Sarunā piedalīsies nodibinājuma "Partneri" mākslinieku grupas "Imago Dei" vadītāja Madara Lazdiņa.

Baiba Baikovska - kalpotāja, vadības komandas locekle Wings for Wheels - YWAM Riga.

"Robežu šķērsošana man nozīmē kāpšanu ārā no savas komforta zonas. Tas nozīmē arī darīt lietas, kas no manis prasa piepūli un izaicina. Piemēram, pašlaik mans darbs ļoti lielā mērā saistās ar cilvēkiem, viņu uzrunāšanu. Agrāk nevarēju pat iedomāties, ka ko tādu darīšu. Bet, Kristum attīstot manu personību, Dievs ir vedis šajā virzienā. Tas nenozīmē, ka katra uzstāšanās, katra intervija, tikšanās ar cilvēkiem individuāli un kolektīvi nav izaicinājums, bet Dievs ir darījis mani brīvu no aizspriedumiem par sevi un savām spējām. Jo manas kādas nespējas Viņā ir kļuvušas par brīnišķīgām spējām."


 

Katie Leatherwood - misionāre no ASV, kalpošanas "Designed to Live" vadītāja

Katie nu jau vairākus gadus kalpo Latvijā cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Ar savu specializēto izglītību protezēšanā un ortodontijā Keitija ir varējusi palīdzēt daudziem cilvēkiem atgūt kustības funkcijas, aizvietojot zaudēto roku vai kāju ar īpašu pielāgotu protēzi. Lielu daļu savu darbu viņa veic izbraucienos no sava auto pašrocīgi izveidotās stacijas. 

 - Kas ir Katie vissarežģītākā robeža? "Valoda... bet īstenībā, darbs pie šīs robežas samazināšanas"


 

Katie Roth - skolotāja, mūzikas terapeite

Keitijas pārdomas par robežu pārvarēšanu nesenajā misijas braucienā Jordānā: 
"Pirms aptuveni diviem gadiem es sāku domāt par iespēju, ka es kā mūzikas terapeite varētu dodies uz Jordāniju misijas braucienā. Kāpēc pagāja tik daudz laika, līdz es tiešām turp devos? Man bija daudz jautājumu, šaubu un lietu, par kurām es nebiju pārliecināta. Kā mūzika strādās islāma kultūrā? (Korānā ir daļas, kuras var interpretēt kā aizliegumu sacerēt noteiktus mūzikas veidus.) Kā darbosies terapija, ja jāstrādā ar tulku? Vai man ir pietiekami daudz profesionālās pieredzes? Man taču nav īpašas apmācības darbā ar bēgļiem vai bērniem, kuri guvuši traumas karā. Vai varētu gadīties, ka es nodaru viņiem vairāk ļauna nekā laba? Ko gan es spēšu izdarīt tikai nedēļas laikā? Vai mana brauciena mērķis būs mana vajadzība iziet no savas komforta zonas, vai tomēr spēja palīdzēt? Vai es spēšu tikt galā ar savām veselības problēmām (man ir diabēts)? Manu robežu veidoja šie un daudzi citi jautājumi, un man vajadzēja tikt šai robežai pāri."

Organizers

Rūdolfs Dainis Šmits - mākslinieks, arhitekts, CBMC Latvija priekšsēdētājs

Dievs manā darba vietā: Mēs visi esam aicināti veikt misijas darbu neatkarīgi no mūsu talanta, darba vai dzīvesvietas.. Nav starpības, vai esat aicināts būt par skolotāju, ārstu, māti, karavīru, inženieri, politiķi, mācītāju vai kalpošanas vadītāju – mēs visi esam Dieva vēstnieki. Katrā jomā ir iespējams aizsniegt tādus cilvēkus, ar kuriem citu jomu profesionāļiem ceļi nekrustojas. Līdz ar to mums visiem ir unikāla ietekmes sfēra. Profesionālā vide ir mūsu iespēja atklāt Kristu cilvēkiem mums apkārt.

Contact Us
ORGANIZĒ
Rīko:
Sadarbībā ar:
Sazinies ar mums
Rekvizīti

Nodibinājums "Partneri"

Reģ.Nr. 40008041755

Adrese: Alfrēda Kalniņa iela 8-8, Rīga, Latvija

Konts: LV69 HABA 0551 0347 5028 6

Telefons

+371 25 155 453

Nodibinājums "Partneri"
A.Kalniņa iela 8-8, Rīga

Padies par ziņu!

bottom of page